gozolt.com - sťahuj mp3 hudbu do mobilu
2H - Milujem zeny zdarma si môžete počúvať vo svojom PC, notebooku alebo mobilu úplne zadarmo. 2H - Milujem zeny zdarma. :)
Autor nemá
galériu
Obrázok autora
Volume:
0:000:00
Vypočuté: 4450x
Stiahnuté: 1583x
Pridané: 5. 12. 2007
Profil autora: 2H
Album: ?
Žáner: Hip-Hop
Označiť ako: cancelnefunčnú

Páči sa mi to

Nepáči sa mi to

3.2 z 5 (70 hlasov)
 

Ak počúvate túto pieseň súhlasíte s podmienkami pre používanie.
Dalšie piesne od 2H:
Milujem ženy, ženy...( ženýý.. )

Milujem ženy, ženy. Sem tam som zalúbený, zabúdam na všetko a nemusím byť nahúlený. Milujem ženské postavy, komplikované povahy, milujem vášnivý sex, keď je omamný. Milujem ženy, ktoré majú názor, lásku a cit, ktoré vedia svojím šarmom namňa zapôsobiť. Milujem ženy búrlivé, vášnivé a horlivé, s ktorými nočné chvíle v posteli su vždycky pálivé. Milujem ženy pravdivé, aj naivné aj hanblivé, s ktorými spontánny sex vždycky dobrý je. Milujem ženy tie, ktoré namňa nič nehrajú, ktoré každému nedajú a v hlave jasno majú.
Tie ktoré majú lásku pravú, ktoré majú charizmu, nie tie ktoré pôjdu so mnou za dve čiary na izbu. Milujem ženy veľké oči, dlhé vlasy, pekná tvár, s tou s ktorou si doprajem vždycky všetko keď ju mám. Milujem ženy skúsené s ktorými môžem niečo zažiť, ktoré majú niečo odžité - lásku si vedia vážiť.
Dobrý sex, sexi žena - lepšie ako kokaín, dávam pozor je to návikové, už som sa popálil!
Stále vychutnávam lásku a tie ženy milujem, stále k svojmu životu ten pocit potrebujem. Je to láska, je to žena, je to cit a dobrý sex, je to hudba, emócie, vášeň a tento text. ( Ženy milujém.. )

R:

Viem, že to máš rád, som žena akorát, óóó, a viem čo s tým..
Večer bude náš, vrátim ti čo mi dáš, dnes je deň ked budeme sa toli bejbé!(2x)

Ro Suveréno miluje ženy, kto miluje ženy viacej než ja?! Milujem ženýý...!

Tak jak Boh stvoril Adama, vedel prečo stvoril Evu. Chcel dosiahnúť protiklad, doplniť k mužnosti nehu. Vytvárame rovnováhu v prírode a žijeme v symbióze spoločne. Preto každá čo ma pozná, vie, že ako to myslím, keď poviem, že milujem ženu presne tak to cítim. Ste pre mňa energiou, moj zmysel života a veľkou inšpiráciou - vďaka vám milujem život. A ste silnejšie jak muži, teraz opäť priznávam, nikdy vám to nevravím, že vás proste uznávam. Som zmysluplný, milujem ženu presne takú, keď vidím ten šarm, nepozriem na hocijakú. Počujem sex a cítim ženský dotyk, máme spoločné chute, cítim zvodný parfém a ty vieš že to nie je len živočíšny pud, sme spojení v jednu dušu, jedna žena, jeden muž! Vždy čakám na možnosť ked môžeme byť sami, iba tak sa viem prejaviť úprimnými slovami a dať ti čo potrebuješ - lásku, nehu aj cit - vždy radšej dávam ako prijímam, som taký.
Stará láska nehrdzavie, každá vie ktorá to je. Má miesto v mojom srdci, stále horúce sú náboje. Náhla slabosť, ste moja Achillova päta, nikdy nebudete premňa kapitola uzavretá.
Stačí mi jedna, ktorú milujem a s ňou západ slnka pozorujem. A oddávame sa zmyslovej rozkoši, stači mi jedna, na ktorej mi záleží...

R: (2x)
Pridal: majcooo
Zobraziť cely text ↓
Komentáre
Meno:
Zatiaľ žiadne komentáre ...
Prehravač klipu

Stránka vygenerovaná za 0.23748 sekundy.