gozolt.com - sťahuj mp3 hudbu do mobilu
2H - Rovnaki feat. Cigo, Koko Sajs zdarma si môžete počúvať vo svojom PC, notebooku alebo mobilu úplne zadarmo. 2H Ft. Cigo, Koko Sajs - Rovnaki zdarma. :)
Autor nemá
galériu
Obrázok autora
Volume:
0:000:00
Vypočuté: 1820x
Stiahnuté: 772x
Pridané: 2. 12. 2007
Profil autora: 2H
Album: ?
Žáner: Hip-Hop
Označiť ako: cancelnefunčnú

Páči sa mi to

Nepáči sa mi to

3.2 z 5 (22 hlasov)
 

Ak počúvate túto pieseň súhlasíte s podmienkami pre používanie.
Rovnakí, rovnakí, rovnakí, stále rovnaký! (2x)

Stále som rovnaký v určitých veciach sa nemením. Stále rovnaký taký, aký som bol predtým. Stále na ulici mám ten svoj pouličný team, a stále po nociach píšem ten svoj pouličný rým. Stále svoje hlavné veci robím podľa seba, druhým hovorím, že ich rady mi neni treba. Z každej strany počujem, že čo sa všetko nedá, no dopredu ma stále posúva vôľa a viera. Rovnaký som ako v časoch keď som nič nemal, keď som za svoje bojoval a neraz sa aj ojebal. Keď ma nikto nepoznal, pomocnú ruku nepodal, no tie časy prekonal a z tých časov dneska čerpal. Stále energiu mi dáva ten podnet rovnaký, tá hudba ktorá reprezentuje paneláky. Názory ľudí, ktorí nepatria do smotánky, no ktorí sú vychovaní ulicou jak od mamky. Moji okolo mňa vedia, že sa držím pri zemi, aj keď som čistá stoka, aj keď karta ide mi. A nejsom namyslený, stále chránim svoje hodnoty a nejsom k.rva ktorá za peniaze fajči k.koty!
Pamätám na roky tvrdé, ktoré vela dali mi, nezabúdam odkiaľ som, ostanem navždy pravdivý. Pamätám čo som prežil za všecky tie roky, pamätám, nezabúdam, zostávam rovnaký.

Predtým 2H , teraz jedna šesť, som hráč, ktorý hraje pre team, to dobre vieš! Nepomýli ma keš, v tomto som jak môj foter, lebo to čo ma naučil neni prchavé jak poppers. Som hráč, preto berem život ako poker, kde aj nízka karta môže byť pre teba Joker. Poď, poď, hovorím si každý deň, máš svoj sen, musím niečo zanechať kým odtadiaľ odídem. Musím niečo povedať - milujem život! Tomu ver, milujem slobodu a milujem hiphop! Tomu ver, stále rovnako už po dlhý čas ( presne tak ), stále počúvam svoj vnútorný hlas. Ktorý mi hovorí, že Ži brácho, ži, ži, ži! Preto žijem stále naplno a mám v p.či, keď niekto o mne hovorí, že už som není kto som býval, iba preto, že som mu včera neodkýval.

R:
Roky rovnakí, roky to platí, stále sme takí, sami sebou sme!
Roky rovnakí, roky to platí, stále sme takí, kto nás pozná, vie!

Eej, takých 6 rokov dozadu, bol som mladý chalan, ktorý venoval sa futbalu.
Jedného dňa vymenil som kopačky a dres, za hudbu čo ma živí a môj team, jedna šesť! Teraz mám 100 koncertov za rok a každý mesác nové boty, zarábam lóve aj keď nechodím do roboty. Ostal som rovnaký a zachoval som priority, stále som cieľavedomý a tiež pracovitý. Stále som teamový hráč a hrám jak najlepšie viem, a stále viem, že to je to čo chcem ( Uééj ). Ja som ten vyj.baný básnik, moj flow vie byť sk.rvene krásny. ( Dávaj pozor! ) Stále sa im nelúbi, že som tak sebavedomý. Stále vravia, že som iný, pritom zmenili sa oni. Stále nezabúdam na to odkiaľ som a kto som, lebo som stále taký aký som bol kedysi.

Tak meno moje, moje meno, moja povesť, som namyslený, arogantný žebrák, tak povec! Čo myslíš si o mne, len prosímťa nevrav mi horšie, aby ma to nevzalo hrozne! Aj keď priznávam, že nepôsobim skromne, môj autogram ja nerozdávam hockde. Mám svoj štandard a nemením ho promfne. Som sám sebou doslova, ortodoxne. A niektorí vravia, že som sa zmenil, jak debil, že som zdravý rozum prepil, som úchyl. No ja už som tak prežil 23 a občas potrebujem ventil, nezdám sa ti?! Brácho ver mi, celý život rovnaký Laky, môžem všetko a nemusím nič. Asi aj na smrteľnej posteli budem flegmatik, lebo môžem všetko tak oblíž mi r1ť! Tak začnite mi staviať na námestí sochu, idem tvrdo, beriem všetko, nenechám ti ani trochu. Ja chcem a hľadám spôsoby, kto nechce hľadá dôvody, potenciál premieňam a zbieram plody úrody!
Nie som iný ako vidíš, čurákom padá opona. P.čoviny, čo si myslíš o suverénoch, ikonách. Chceš vedieť čo je dobré? Tak spýtaj sa ma! Chceš vedieť čo je pravdivé? Tak ja som pravda! Ostrosledovaný Laky, dvaha plus, Suveréno, stále rovnakí!

R : (5x)
Pridal: majcooo
Zobraziť cely text ↓
Komentáre
Meno:
Zatiaľ žiadne komentáre ...
Prehravač klipu

Stránka vygenerovaná za 0.27473 sekundy.