gozolt.com - sťahuj mp3 hudbu do mobilu
Čistychov - Hanba Ti zdarma si môžete počúvať vo svojom PC, notebooku alebo mobilu úplne zadarmo. Čistychov - Hanba Ti zdarma. :)
Obrázok autora
Volume:
0:000:00
Vypočuté: 4647x
Stiahnuté: 1942x
Pridané: 3. 6. 2007
Profil autora: Čistychov
Album: ?
Žáner: Hip-Hop
Označiť ako: cancelnefunčnú

Páči sa mi to

Nepáči sa mi to

4 z 5 (65 hlasov)
 

Ak počúvate túto pieseň súhlasíte s podmienkami pre používanie.
Dalšie piesne od Čistychov:
Svojich ojebávaš? Hanba ti! Patríš k tým čo majú všetko v piči ty? Hanba ti! Vravia ti smrad skurvený? Hanba ti! Bez chrbtovej kosti nevieš že de končí brada ti? Hanba ti! Fuj!

Keď charakter ti vznikal, možno to niekto spískal, možno ty si to zlé lotto vybral a povrchnosť v ruke stískal a s nou pískal v drzosti a správaním sa k blízkym zlým čoraz odvážnejšie čísla písal. Pre svoje nové gate ojebal by si aj mater si frajer no na cudzí účet a nefér ojebaní známy z brány brali na teba moc malý meter a tak u ľudí na okolí zanechal si hodne vela sekier. V sebectve pre seba, navonok v herectve no niekedy už aj ten dobrý herec štve sľubov plno ale činov málo ako údov v neveste skutky kdeže ste? V piči.

Patríš k tým čo majú všetko v piči ty? Hanba ti! Vravia ti smrad skurvený? Hanba ti! Bez chrbtovej kosti nevieš že de končí brada ti? Hanba ti! Fuj!

Všetko sa ti naspäť vráti aj keď nie dnes ešte zhnijú tvoje potajomky oberané čerešne zo stromov blízkych ľudí čo si oberával nečestne. Najebávať a jebávať ženy kamarátov za ich zadkom, stopercentne budeš dobrým tatkom. Keď si bol malý ťa bili lebo si hovno vedel v dvatsiatich došlo na činky a ihly aby si si vo svojom zrkadle sedel. (Hmm že??) K tomu nemecké auto za sto a hor sa na mladších strúhať gestá gangstrov. Mestom už ide množstvo vyjebancov takých ako ty si stroskotancov. (Vám to už jebe). Majú plnšiu buksu no plytšiu dušu plnú hubu hnusu slov bez vkusu. Hanba ti čurák ťaháš národ do mínusu taký ako ty zbytočne tu su! Ha!

Patríš k tým čo majú všetko v piči ty? Hanba ti! Vravia ti smrad skurvený? Hanba ti! Bez chrbtovej kosti nevieš že de končí brada ti? . Hanba ti! Fuj!

Hej darujem toto fšetkým ktorý si nevážia svojich blízkych je ti málo? Nevieš de máš strop?

Patríš k tým čo majú všetko v piči ty? Hanba ti! Vravia ti smrad skurvený? Hanba ti! Bez chrbtovej kosti nevieš že de končí brada ti? Hanba ti! Fuj!Zobraziť cely text ↓
Komentáre
Meno:
Zatiaľ žiadne komentáre ...
Prehravač klipu

Stránka vygenerovaná za 0.74832 sekundy.